Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: สินค้าคุณภาพดีลิขสิทธิ์โค้กแท้
顏色: 紅白色
尺寸: Type C
Price: HK$52.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Length | 1m |
| Color | Black and Red |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260320141783846837194 |
Brand Name: Coca-Cola
Quality: 8251831 people said the quality is very good!
Author: w***0
Date:
Review: สินค้าคุณภาพดีลิขสิทธิ์โค้กแท้
顏色: 紅白色
尺寸: Type C
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.